Dwór Jur-Gast
 
 

Dwór Jur-Gast w Wiśle zaprasza do współpracy

Dwór Jur-Gast jest obiektem noclegowym położonym w centrum wypoczynkowej miejscowości - Wisła. Wygodnie i gustownie urządzone pokoje pozwolą Państwu wypocząć po trudach codziennej pracy. Nasz personel służy pomocą i zadba o sprzyjające warunki do wypoczynku lub pracy w podróżach służbowych. Pragniemy stworzyć atmosferę, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego gościa. Dzięki temu z przyjemnością będziecie państwo do nas wracać i polecać nas innym.

Ogromny atutem pobytu w naszym Dworze jest jego położenie w samym sercu Wisły. Spacerkiem do Centrum jest zaledwie 3 minuty. Doskonała lokalizacja - naprzeciwko dworca PKP i 200m od dworca PKS sprawia, iż wszyscy nawet niezmotoryzowani turyści trafią do nas bez większych problemów.

Zachęcamy serdecznie do nawiązania współpracy z naszym obiektem oraz do polecania nas, Waszym partnerom. Dołożymy wszelkich starań aby nasza współpraca była korzystna dla obu stron, a odwiedzający nas goście z pewnością docenią troskę jaką ich otaczamy.

Recepcja naszego Dworu jest do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu!

Bolesław Juroszek
tel. 694 133 582

www.dworjurgast.pl
hotel@jur-gast.pl

 
 

Dwr Jur-Gast **
tel.: 33 855 27 62
fax: 33 486 71 02
kom: +48 694 133 067
e-mail: dwor@jur-gast.pl

 
 
 


Pokoje      |      Cennik      |      Oferta dla grup      |      Gastronomia      |      Rezerwacja      |      Współpraca

WWW Design 2010-2012. This page was created by Łukasz Staniek. Projektowanie i pozycjonowanie stron WWW - Spider Design. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.